JUGADAS

Murray State Racers
% de G: RICE, 63.7
% de G: RICE, 63.7
% de G: RICE, 64.3
% de G: RICE, 64.3
% de G: RICE, 64.9
% de G: RICE, 64.9
% de G: RICE, 59.8
% de G: RICE, 59.8
% de G: RICE, 59.4
% de G: RICE, 59.4
% de G: RICE, 56.2
% de G: RICE, 56.2
% de G: RICE, 56.2
% de G: RICE, 56.2
% de G: RICE, 58.9
% de G: RICE, 58.9
% de G: RICE, 61.7
% de G: RICE, 61.7
% de G: RICE, 58.7
% de G: RICE, 58.7
% de G: RICE, 58.7
% de G: RICE, 58.7
% de G: RICE, 55.9
% de G: RICE, 55.9
% de G: RICE, 55.9
% de G: RICE, 55.9
% de G: RICE, 58.6
% de G: RICE, 58.6